2007 Ko Budo Semineri 4 Günü

2007 Ko Budo Semineri 4 Günü

2007 Ko Budo Semineri 4 Günü

  • 18 / 03 / 2007

Ko-budo Semineri 4. gün

Yazımıza yine değerli hocamız Sayın Yasushi Kajitsuka ve ona asistanlık yapmak üzere yanında gelen sayın Yasemin S.Sawada ya teşekkür etmek isteriz.

Sayelerinde Türkiyede ilk Ko Budo Semineri Bursada yapılmıştır.Bu olaya vesile olan değerli hocamiz Sayın Hakan Kaplanada sonsuz teşekkürler.

Seminerimizin Bursa ayağının son gününde Sabah çalışması  Bursanın Tarihi köyü olan Cumalıkızık köyünde yapılmıştır.

Öncelikle tarihi köy gezilmiştir,ardından Mavi Boncuk evinde toplu olarak kahvaltı edilmiştir.Kahvaltı sonrası Kahvelerimizi içip hocamıza fal baktırdık.Fal konusunda tecrübeli arkadaşlarımız

Kahvaltının ardından Cumalıkızığın doğal bahceleri içerisinde İaydo çalışması yapılmış.Katana çekme ve yerine takma hakkında çok değerli tarihi bilgiler alınmıştır.

Çalışma ardından üyelerimiz oy kullanmak üzere dağılmıştır.Bu arada değerli hocamızı Genel sekreterimiz Hasan Bey Hamama götürmüş ve söz verilen Ayak Masajlarını yapmıştır. :))).

Akşam ise Hocamız Hakan Kaplanın evinde bir veda Yemeği düzenlenmiştir.Evsahipliğini değerli Sawada hanım yapmıştır.Kendisinin bize hazırladığı pilavın tadı ise halen damağımızdadır.En kısa sürede kendilerini tekrar Bursada ağırlamak isteriz.

Pazartesi ise Hocalarımızı İstanbula yolcu ettik.

Doyumsuz günleri bize yaşatan tüm Hocalarımız ve üyelerimize teşekkürü borç biliriz.

aikido bursa

 kobudo

 Yagyu ryu

 Yagyu shinkage ryu ha

Koryu

 

Resim Galeri